FOTO2-H17
    Timeplan h¿st 17
           
uke dato   dag   1730-2100   INFO
35 28.aug   Man    
29.aug   Tir        
30.aug   Ons    
31.aug   Tor        
1.sep   Fre    
2.sep       Fadder-helg for nye studenter -12 timers fotorebus - Visning & fest pŒ kveldstid!    
3.sep       Fadder-helg for nye studenter!    
36 4.sep   Man    
5.sep   Tir        
6.sep   Ons    
7.sep   Tor        
8.sep   Fre    
9.sep            
10.sep            
37 11.sep   Man    
12.sep   Tir        
13.sep   Ons   STUDIESTART (LMA, DHE, I.HE, A.DM) T2 Introduksjon til studiet kl 17.00 - Psykososialt milj¿ // PU Leksjon 1  
14.sep   Tor        
15.sep   Fre     OSLO KULTURNATT
16.sep            
17.sep           FILMVISNING: Robert Frank - Don«t Blink - Film & Foto arrangement pŒ Cinemateket kl 18.30
38 18.sep   Man   DM2 (MMO, ADM) D1 OBS: kl 17.00 - Rutiner & innf¿ring + Fotografering // kl 18.00 DM2 Leksjon 1  
19.sep   Tir        
20.sep   Ons   LY2 (KBR) S1, S2, S3 Leksjon 1  
21.sep   Tor       ELVELANGS I FAKKELLYS KL 20.00
22.sep   Fre    
23.sep            
24.sep            
39 25.sep   Man    
26.sep   Tir        
27.sep   Ons   BB (EFY) T1  Leksjon 1 - Introduksjon bevegelig bilde  
28.sep   Tor        
29.sep   Fre    
30.sep            
1.okt            
40 2.okt   Man   PU (LMA) T1 Leksjon 2  
3.okt   Tir        
4.okt   Ons   DM2 (MMO) D1 Leksjon 2  
5.okt   Tor        
6.okt   Fre   BB (EFY) D1  Leksjon 2  
7.okt       BB (EFY) D1  Leksjon 3 + 4 OBS: kl 10.00 - 18.00    
8.okt       BB (EFY) D1  Leksjon 5 + 6 OBS: kl 10.00 - 18.00    
41 9.okt   Man    
10.okt   Tir        
11.okt   Ons   LY2 (KBR) S1, S2, S3 Leksjon 2  
12.okt   Tor        
13.okt   Fre    
14.okt            
15.okt            
42 16.okt   Man   BB (EFY) D1  Leksjon 7  
17.okt   Tir        
18.okt   Ons   PU (LMA) T1 Leksjon 3 NB: Valg av tillitsvalgt & mini-klassens time kl 17.30 - 18.00  
19.okt   Tor        
20.okt   Fre    
21.okt            
22.okt            
43 23.okt   Man   DM2 (MMO) D1 Leksjon 3  
24.okt   Tir        
25.okt   Ons   PU (DHE) T2 Leksjon 4  
26.okt   Tor        
27.okt   Fre    
28.okt            
29.okt            
44 30.okt   Man   PU (CNE) T2 Leksjon 5  
31.okt   Tir        
1.nov   Ons   LY2 (BOP) S1, S2, S3 Leksjon 3  
2.nov   Tor        
3.nov   Fre    
4.nov            
5.nov            
45 6.nov   Man    
7.nov   Tir        
8.nov   Ons   PU (DHE) T2 Leksjon 6  
9.nov   Tor        
10.nov   Fre    
11.nov       LY2 (BOP) S1, S2, S3 Leksjon 4 + 5 NB: kl 10.00 - 18.00    
12.nov       DM2 (MMO) D1 Leksjon 4 + 5 NB: kl 10.00 - 18.00    
46 13.nov   Man   BB (LPR) T1 Leksjon 1 - Lyd  
14.nov   Tir        
15.nov   Ons   PU (DHE) T1 Leksjon 7  
16.nov   Tor        
17.nov   Fre    
18.nov            
19.nov            
47 20.nov   Man    
21.nov   Tir        
22.nov   Ons   DM2 (MMO) D1 Leksjon 6  
23.nov   Tor        
24.nov   Fre    
25.nov            
26.nov            
48 27.nov   Man   BB (LPR) D1 Leksjon 2 - Lyd  
28.nov   Tir        
29.nov   Ons   PU (LMA) T1 Leksjon 8  
30.nov   Tor        
1.des   Fre    
2.des            
3.des            
49 4.des   Man   BB (EFY) D1  Leksjon 8   JULEVERKSTED pŒ skolen fra kl 16.00! 
5.des   Tir        
6.des   Ons   BB (IAS) D1 RED-kurs (videokurs for Œ bruke RED-kamera)  
7.des   Tor        
8.des   Fre    
9.des            
10.des            
50 11.des   Man   PU (LMA) T2 Leksjon 9  
12.des   Tir        
13.des   Ons   LY2 (EFU) S1, S2, S3 Leksjon 6  
14.des   Tor        
15.des   Fre   WS (JCO) T3 Intro: Fine Art workshop med Jeff Cowen  
16.des       WS (JCO) T3 Fine Art workshop med Jeff Cowen kl 10.00 - 18.00    
17.des       WS Individuell arbeidsdag - Fine Art workshop med Jeff Cowen kl 10.00 - 18.00    
51 18.des   Man   WS (JCO) T3 Feedback Fine Art workshop med Jeff Cowen  
19.des   Tir        
20.des   Ons     JULEFEST P KVELDSTID!
21.des   Tor   JULEFERIE    
22.des   Fre   JULEFERIE  
23.des            
24.des            
    Fag     Fag   L¾rere / fotografer
    PU   Portef¿ljeutvikling // Personlig veiledning DHE - Damian Heinisch
    BK LY2 Lyssetting 2 LMA - Laara Matsen
    WS DM2 Digitalt M¿rkerom 2 KBR - Kjell Brustad
    FY BB Bevegelig bilde MMO - Mikkel Moxness
    DM WS Workshops EFY - Espen Fyksen
          LPR - LP Lorentzen
    LY     ADM - Administrasjonen
          IHE - Inge Helland
        Rom GST - Gjest
    T1-T3 T1 - T2 Teorirom 2.etg  
    D1-D2 T3 Teori 2. etg i andre del av bygget  
    S1-S3 S1-S2 Studio 1.etg  
      S3 Studio 2.etg  
      D1 Datarom 2.etg  
      A1   Auditorium 2 etg (v Treider Jus)