Fotografi deltid, FOKA-H
    Timeplan h¿st
           
uke dato   dag   1730-2100   INFO
35 27.aug   Man    
28.aug   Tir        
29.aug   Ons   STUDIESTART 101 (CHA, ADM) T1 Introduksjon til studiet kl 17.00 + Portef¿lje leksjon 1 kl 18.00  
30.aug   Tor        
31.aug   Fre   Fadderuke kick-off pŒ skolen fra kl 16.00 - Felles BN & SoFI!  
1.sep           Fadderuke! Fotorebus pŒ dagtid & felles fest pŒ kveldstid
2.sep       Fadder-helg for nye studenter!    
36 3.sep   Man   KK 101 (LPR) T1 Leksjon 1  
4.sep   Tir        
5.sep   Ons   INTRO TIL SKOLEN (IHE, ADM, STUD, EFU) T1, S1, S2 Psykososialt milj¿ - Canvas - Rutiner & studioinnf¿ring - Fotografering til studentkort   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
6.sep   Tor        
7.sep   Fre    
8.sep            
9.sep            
37 10.sep   Man   KK (LPR) T2 Leksjon 2  
11.sep   Tir        
12.sep   Ons   KK (LPR) T2 Leksjon 3   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
13.sep   Tor        
14.sep   Fre     Andre arrangement: Oslo Kulturnatt & pning Fotobokfestivalen
15.sep            
16.sep            
38 17.sep   Man   DM 101 (CFH) D1 Leksjon 1  
18.sep   Tir        
19.sep   Ons   PU (CHA) T1 Leksjon 2   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
20.sep   Tor       ELVELANGS I FAKKELLYS KL 20.00 + Studentservice kl. 16.00 - 19.00
21.sep   Fre    
22.sep            
23.sep            
39 24.sep   Man   KK (LPR) T1 Leksjon 4 NB: KLASSENS TIME (ADM) KL 17.00 - Valg av studentstyrerepresentant  
25.sep   Tir        
26.sep   Ons   DM (CFH) D1 Leksjon 2   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
27.sep   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
28.sep   Fre    
29.sep            
30.sep            
40 1.okt   Man   KK (LPR) T1 Leksjon 5  
2.okt   Tir        
3.okt   Ons   LY 101 (DHE) S1, S2, S3 Leksjon 1   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
4.okt   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
5.okt   Fre    
6.okt            
7.okt            
41 8.okt   Man   PU (CHA) T1 Leksjon 3  
9.okt   Tir        
10.okt   Ons   DM (CFH) D1 Leksjon 3   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
11.okt   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
12.okt   Fre    
13.okt            
14.okt            
42 15.okt   Man   KK (LPR) T1 Leksjon 6  
16.okt   Tir        
17.okt   Ons   BK 101 (BEK) T1 Leksjon 1   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
18.okt   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
19.okt   Fre    
20.okt       KK (LPR) T1 Leksjon 7 & 8 OBS: 10.00 - 18.00!    
21.okt            
43 22.okt   Man   LY (EFU) S1, S2, S3 Leksjon 2  
23.okt   Tir        
24.okt   Ons   DM (CFH) D1 Leksjon 4  NB: KLASSENS TIME (ADM) kl 17.00 - Midtveistreff   Studentservice kl. 16.00 - 19.00 NB: Studentstyrem¿te kl 16.00 i T1
25.okt   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
26.okt   Fre     FELLES HALLOWEENFEST FOR BILDER NORDIC OG SOFI P 19.00-23.00!
27.okt            
28.okt            
44 29.okt   Man   BK (BEK) T1 Leksjon 2  
30.okt   Tir        
31.okt   Ons   DM (CFH) D1 Leksjon 5   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
1.nov   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
2.nov   Fre    
3.nov            
4.nov            
45 5.nov   Man   PU (CHA) T1 Leksjon 4  
6.nov   Tir        
7.nov   Ons   DM (CFH) D1 Leksjon 6  
8.nov   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
9.nov   Fre    
10.nov            
11.nov            
46 12.nov   Man   LY (DHE) S1, S2, S3 Leksjon 3  
13.nov   Tir        
14.nov   Ons   BK (BEK) T1 Leksjon 3   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
15.nov   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
16.nov   Fre    
17.nov            
18.nov            
47 19.nov   Man   PU (LMA) T1 Leksjon 5  
20.nov   Tir        
21.nov   Ons   DM (GST) D1 Leksjon 7 Gjesteforeleser Lightroom: Anne Helene Gjelstad  NB: Klassens time kl 17.00!   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
22.nov   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
23.nov   Fre    
24.nov            
25.nov            
48 26.nov   Man   LY (DHE) S1, S2, S3 Leksjon 4  
27.nov   Tir        
28.nov   Ons   BK (BEK) T1 Leksjon 4   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
29.nov   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
30.nov   Fre    
1.des            
2.des            
49 3.des   Man   PU (LMA) T1 Leksjon 6   JULEVERKSTED pŒ skolen fra kl 16.00! (TIPS: Ta vare pŒ alle feilprint & bruk de til jule-lenker!)
4.des   Tir        
5.des   Ons   DM (CFH) D1 Leksjon 8   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
6.des   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
7.des   Fre    
8.des            
9.des            
50 10.des   Man   LY (EFU) S1, S2, S3 Leksjon 5  
11.des   Tir        
12.des   Ons   BK (BEK) T1 Leksjon 5   Studentservice kl. 16.00 - 19.00
13.des   Tor       Studentservice kl. 16.00 - 19.00
14.des   Fre    
15.des       LY (EFU) S1, S2, S3 Leksjon 6 + 7 UTEND¯RS kl 10.00 - 18.00    
16.des            
51 17.des   Man   PU (LMA) T1 Leksjon 7 OBS: KLASSENS TIME (ADM) kl 17.00 -  Midtveisevaluering  
18.des   Tir        
19.des   Ons     FELLES JULEFEST FOR HELE BILDER NORDIC P KVELDSTID!
20.des   Tor   JULEFERIE    
21.des   Fre   JULEFERIE  
22.des            
23.des            
    Fag     Fag   L¾rere / fotografer
    PU PU KK   Kamera og kamerabruk CHA - Chris Harrison
    BK BK DM   Digitalt M¿rkerom EFU - Erik Fuglseth
    WS WS LY   Lyssetting LMA - Laara Matsen
    FY FY PU   Portef¿ljeutvikling CFH - Calle Huth
    DM DM BK   Bildekommunikasjon BEK - BŒrd Ek
    KK KK FY   Fotograf som yrke RSA - Robert Sannes
    LY LY WS   Workshop JPI - Julie Pike
              LBE - Linda Bournane Engelberth
          Rom   AVA - Anna Vaagland
    T1-T3 T1-T2 T1 - T2 Teorirom 2. etg   IHE - Inge Helland
    D1-D2 T3 T3 Teori 2. etg i andre del av bygget   ADM - Administrasjonen
    S1-S3 S1, S2 S1-S2 Studio 1. etg   GST - Gjesteforeleser
      S3 S3 Studio 2. etg   Trude Mohn King - advokat, spesialist i opphavsrett
      D1 D1 Datarom 2. etg    
      A1 A1 Auditorium i gangen 2. etg (v Treider Jus)    
         
          Apne klasser   Fellesundervisning hele skolen