Grunnutdanning i film - Nettbasert med samlinger
    Timeplan h¿st 19
           
uke dato   dag   1730-2100   INFO
35 26.aug   Man    
27.aug   Tir        
28.aug   Ons    
29.aug   Tor        
30.aug   Fre    
31.aug            
1.sep            
36 2.sep   Man   Praktisk informasjon & gj¿r deg kjent i det digitale klasserommet   Tilgang til l¾ringsplattformen
3.sep   Tir        
4.sep   Ons   Forberedelser f¿r samling   Tilgang til l¾ringsplattformen
5.sep   Tor        
6.sep   Fre    
7.sep            
8.sep            
37 9.sep   Man    
10.sep   Tir        
11.sep   Ons    
12.sep   Tor        
13.sep   Fre   Samling 1 - Dag 1: Introduksjon til utdanningen - Oppstart Teknikk & Audiovisuell historiefortelling kl 09.00 - 18.00   OSLO KULTURNATT
14.sep       Samling 1 - Dag 2: Kamerateknikk & Klipp kl 10.00 - 18.00 + Sosialt arrangement pŒ kveldstid    
15.sep       Samling 1 - Dag 3: Audiovisuell historiefortelling kl 09.00 - 17.00    
38 16.sep   Man   TK (KJO) Kamera & Kamerabruk  
17.sep   Tir        
18.sep   Ons   TK (IGU) Klipp  
19.sep   Tor        
20.sep   Fre    
21.sep            
22.sep            
39 23.sep   Man   AHF (VPA) Historiefortelling & Dramaturgi  
24.sep   Tir        
25.sep   Ons   TK (KJO) Kamera & Kamerabruk  
26.sep   Tor        
27.sep   Fre    
28.sep            
29.sep            
40 30.sep   Man   TK (IGU) Klipp  
1.okt   Tir        
2.okt   Ons   TK (GSK) Lyd  
3.okt   Tor        
4.okt   Fre    
5.okt            
6.okt            
41 7.okt   Man   TK (KJO) Kamera & Kamerabruk  
8.okt   Tir        
9.okt   Ons   TK (IGU) Klipp  
10.okt   Tor        
11.okt   Fre    
12.okt            
13.okt            
42 14.okt   Man   TK (KJO) Lys  
15.okt   Tir        
16.okt   Ons   TK (GSK) Lyd  
17.okt   Tor        
18.okt   Fre    
19.okt            
20.okt            
43 21.okt   Man   AHF (ATR) IdŽutvikling  
22.okt   Tir        
23.okt   Ons   TK (GSK) Lyd  
24.okt   Tor        
25.okt   Fre    
26.okt            
27.okt            
44 28.okt   Man   TK (KJO) Lys  
29.okt   Tir        
30.okt   Ons   AHF (VPA) Historiefortelling & Dramaturgi  
31.okt   Tor        
1.nov   Fre    
2.nov            
3.nov            
45 4.nov   Man   AHF (GST) Mise-Žn-scene  
5.nov   Tir        
6.nov   Ons   BF (KRV) Forretningsdrift  
7.nov   Tor        
8.nov   Fre   Samling 2 - Dag 1: Praktisk produksjon & bes¿k til bransjeakt¿rer kl 09.00 - 18.00 + Sosialt pŒ kveldstid  
9.nov       Samling 2 - Dag 2: Teknikk kl 10.00 - 18.00    
10.nov       Samling 2 - Dag 3: Teknikk & Audiovisuell historiefortelling kl 09.00 - 17.00   NB: Utdeling av arbeidskrav i teknikk - Innlevering i uke 48
46 11.nov   Man    
12.nov   Tir        
13.nov   Ons   AHF (ATR) IdŽutvikling   Veiledning arbeidskrav
14.nov   Tor        
15.nov   Fre    
16.nov            
17.nov            
47 18.nov   Man    
19.nov   Tir        
20.nov   Ons   PP (MKR) Praktisk produksjon   Veiledning arbeidskrav
21.nov   Tor        
22.nov   Fre    
23.nov            
24.nov            
48 25.nov   Man    
26.nov   Tir        
27.nov   Ons   TK (IGU) Klipp   Veiledning arbeidskrav
28.nov   Tor        
29.nov   Fre    
30.nov            
1.des           DEADLINE ARBEIDSKRAV TEKNIKK
49 2.des   Man    
3.des   Tir        
4.des   Ons   AHF (ATR) Filmhistorie   Utdeling oppgave filmanalyse
5.des   Tor        
6.des   Fre    
7.des            
8.des            
50 9.des   Man    
10.des   Tir        
11.des   Ons   BF (KRV) Forretningsdrift  
12.des   Tor        
13.des   Fre    
14.des            
15.des            
51 16.des   Man   AHF (ATR) Filmhistorie   Innlevering & gjennomgang av film analyse
17.des   Tir        
18.des   Ons    
19.des   Tor   JULEFERIE    
20.des   Fre   JULEFERIE  
21.des            
22.des            
    Fag     Fag   L¾rere / fotografer
    PU   Portef¿ljeutvikling // Personlig veiledning DHE - Damian Heinisch
    BK LY2 Lyssetting 2 LMA - Laara Matsen
    WS DM2 Digitalt M¿rkerom 2 KBR - Kjell Brustad
    FY BB Bevegelig bilde MMO - Mikkel Moxness
    DM WS Workshops EFY - Espen Fyksen
          LPR - LP Lorentzen
    LY     ADM - Administrasjonen
          IHE - Inge Helland
        Rom GST - Gjest
    T1-T3 T1 - T2 Teorirom 2.etg  
    D1-D2 T3 Teori 2. etg i andre del av bygget  
    S1-S3 S1-S2 Studio 1.etg  
      S3 Studio 2.etg  
      D1 Datarom 2.etg  
      A1   Auditorium 2 etg (v Treider Jus)